Ritzau (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Status
ru: Статус

en: Author
ru: Автор

en: Log
ru: Журнал

en: None
ru: Нет

en: Category
ru: Категория

en: Genre
ru: Жанр

en: Content type
ru: Тип материала

en: All
ru: Все

en: Published
ru: Опубликовано

en: Log message
ru: Сообщение в системный журнал

en: Update time
ru: Время обновления

en: City
ru: Город

en: Source
ru: Источник

en: Caption
ru: Подпись

en: Reference
ru: Связь

en: Release date
ru: Дата выхода
