Ritzau (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Status
te: స్థితి

en: Author
te: రచయిత

en: Log
te: చిట్టా

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Category
te: వర్గం

en: All
te: అన్నీ

en: City
te: నగరం

en: Source
te: మూలం
