Ritzau (7.x-1.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Status
ca: Estat

en: Author
ca: Autor

en: Log
ca: Registre

en: None
ca: Cap

en: Category
ca: Categoria

en: Genre
ca: Gènere

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: All
ca: Tot

en: Published
ca: Publicat

en: Log message
ca: Missatge del registre

en: City
ca: Ciutat

en: Source
ca: Font

en: Caption
ca: Subtítol

en: Reference
ca: Referència

en: Select the author of the nodes to be created - leave empty to assign "anonymous".
ca: Seleccioneu l'autor dels nodes que s'han de crear - deixeu-ho en blanc per assignar-hi l'"anònim".
