Ritzau (7.x-1.0-alpha3) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Status
cy: Statws

en: Author
cy: Awdur

en: None
cy: Dim

en: Category
cy: Categori

en: All
cy: I gyd

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Log message
cy: Neges log

en: City
cy: Tref
