Ritzau (7.x-1.0-alpha3) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Log
dz: དྲན་དེབ།

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Log message
dz: འཕྲིན་དོན་ཚུ་  དྲན་དེབ་ནང་བཀོད།
