Ritzau (7.x-1.0-alpha3) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Body
fil: Nilalaman

en: Status
fil: Kalagayan

en: Author
fil: May akda

en: All
fil: Lahat

en: Published
fil: Inilathala
