Ritzau (7.x-1.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Status
hu: Állapot

en: Author
hu: Szerző

en: Log
hu: Napló

en: None
hu: Nincs

en: Category
hu: Kategória

en: Genre
hu: Műfaj

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: All
hu: Mind

en: Published
hu: Közzétéve

en: Log message
hu: Üzenet

en: City
hu: Város

en: Source
hu: Forrás

en: Caption
hu: Képaláírás

en: Reference
hu: Referencia

en: Headline
hu: Címsor

en: Select the content type for the nodes to be created. <strong>Note:</strong> Users with "import !feed_id feeds" permissions will be able to <strong>import</strong> nodes of the content type selected here regardless of the node level permissions. Further, users with "clear !feed_id permissions" will be able to <strong>delete</strong> imported nodes regardless of their node level permissions.
hu: Ki kell választani a létrehozandó tartalmak típusát. <strong>Megjegyzés:</strong> Az „!feed_id” hírcsatornák importálása" engedéllyel rendelkező felhasználók <strong>importálhatják</strong> az itt kiválasztott típusú tartalmakat függetlenül a tartalomszintű engedélyektől. Ezen felül a „!feed_id törlése" engedéllyel rendelkező felhasználók <strong>törölhetik</strong> az importált tartalmakat a csomópontszintű engedélyeiktől függetlenül.

en: Select the author of the nodes to be created - leave empty to assign "anonymous".
hu: Ki kell választani a létrehozandó tartalmak szerzőjét – „Anonymous” hozzárendeléséhez üresen kell hagyni.
