Ritzau (7.x-1.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Status
lt: Būsena

en: Author
lt: Autorius

en: Log
lt: Įrašas

en: None
lt: Joks

en: Category
lt: Kategorija

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: All
lt: Visi

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Log message
lt: Log žinutė

en: City
lt: Miestas

en: Source
lt: Šaltinis

en: Caption
lt: Antraštė

en: Reference
lt: Nuoroda
