Ritzau (7.x-1.0-alpha3) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Log
ml: ലോഗ്

en: None
ml: ഇല്ല

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ
