Ritzau (7.x-1.0-alpha3) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Body
se: Gorut

en: Author
se: Čálli

en: Content type
se: Šládja

en: All
se: Buot

en: Published
se: Almmuhuvvon
