Ritzau (7.x-1.0-alpha3) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Log
th: บันทึกข้อความ

en: None
th: ไม่มี

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Content type
th: ชนิดของเนื้อหา

en: All
th: ทั้งหมด

en: Log message
th: บันทึกข้อความ

en: City
th: จังหวัด

en: Source
th: แหล่งที่มา
