Ritzau (7.x-1.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Status
tr: Durum

en: Author
tr: Yazar

en: Log
tr: Günlük kayıtları

en: None
tr: Hiçbiri

en: Category
tr: Kategori

en: Content type
tr: İçerik tipi

en: All
tr: Tümü

en: Published
tr: Yayında

en: Log message
tr: Günlük iletisi

en: City
tr: Şehir

en: Source
tr: Kaynak

en: Caption
tr: Başlık

en: Reference
tr: Kaynak
