Ritzau (7.x-1.0-alpha3) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: None
ug: يوق

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: All
ug: ھەممە

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Source
ug: مەنبە

en: Caption
ug: تېما
