Ritzau (7.x-1.0-alpha4) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Author
bn: লেখক

en: None
bn: একটিও নয়

en: Category
bn: বিভাগ

en: Content type
bn: কন্টেন্টের ধরণ

en: All
bn: সমস্ত

en: Published
bn: প্রকাশিত
