Ritzau (7.x-1.0-alpha4) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: None
bo: མེད།

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: All
bo: ཡོངས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Log message
bo: ཟིན་ཐོའི་བརྡ་འཕྲིན

en: Source
bo: ཁུངས

en: Caption
bo: གསལ་བཤད།
