Ritzau (7.x-1.0-alpha4) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Author
bs: Autor

en: None
bs: Nijedan

en: Category
bs: Kategorija

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: All
bs: Sve

en: Published
bs: Objavljeno

en: Log message
bs: Poruka u logu

en: Source
bs: Izvor
