Ritzau (7.x-1.0-alpha4) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Author
da: Forfatter

en: None
da: Ingen

en: Category
da: Kategori

en: Content type
da: Indholdstype

en: All
da: Alle

en: Published
da: Udgivet

en: Log message
da: Logbesked

en: City
da: By

en: Source
da: Kilde

en: Caption
da: Undertekst

en: Headline
da: Overskrift
