Ritzau (7.x-1.0-alpha4) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Status
eo: Stato

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Log
eo: Loglibro

en: None
eo: Neniu

en: Category
eo: Kategorio

en: All
eo: Ĉiuj

en: Published
eo: Publikigita

en: Log message
eo: Protokol-mesaĝo

en: City
eo: Urbo
