Ritzau (7.x-1.0-alpha4) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Status
eu: Egoera

en: Author
eu: Egilea

en: Log
eu: Log-a

en: None
eu: Bat ere ez

en: Category
eu: Kategoria

en: Content type
eu: Eduki mota

en: All
eu: Guztiak

en: Published
eu: Argitaratua

en: Log message
eu: Log mezua

en: Update time
eu: Eguneratu ordua

en: Source
eu: Iturburua
