Ritzau (7.x-1.0-alpha4) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Status
fa: وضعیت

en: Author
fa: نویسنده

en: Log
fa: گزارش

en: None
fa: هیچ

en: Category
fa: دسته بندی

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: All
fa: همه

en: Published
fa: منتشر شده

en: Log message
fa: گزارش

en: City
fa: شهر

en: Source
fa: منبع

en: Caption
fa: عنوان

en: Reference
fa: ارجاع

en: Headline
fa: عنوان
