Ritzau (7.x-1.0-alpha4) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Status
fr: État

en: Author
fr: Auteur

en: Log
fr: Journal

en: None
fr: Aucun(e)

en: Category
fr: Catégorie

en: Content type
fr: Type de contenu

en: All
fr: Tout

en: Published
fr: Publié

en: Log message
fr: Message de journal

en: Update time
fr: Date de mise à jour

en: City
fr: Ville

en: Caption
fr: Légende

en: Reference
fr: Référence

en: Headline
fr: Titre principal

en: Release date
fr: Date de version

en: Sent time
fr: Heure d'envoi

en: Sent date
fr: Date d'envoi
