Ritzau (7.x-1.0-alpha4) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Status
gl: Estado

en: Author
gl: Autor/a

en: Log
gl: Rexistro

en: None
gl: Ningún

en: Category
gl: Categoría

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: All
gl: Todo

en: Published
gl: Publicado

en: Log message
gl: Mensaxe de rexistro

en: Source
gl: Orixe

en: Caption
gl: Lenda

en: Reference
gl: Referencia
