Ritzau (7.x-1.0-alpha4) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Status
hi: अवस्था

en: Author
hi: लेखक

en: Log
hi: गतिविधि संदेश

en: None
hi: कोई नहीं

en: Category
hi: वर्ग

en: Content type
hi: सामग्री प्रकार

en: All
hi: सभी

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Log message
hi: लॉग संदेश

en: Source
hi: स्रोत

en: Caption
hi: शीर्षक

en: Reference
hi: संदर्भ
