Ritzau (7.x-1.0-alpha4) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Status
it: Stato

en: Author
it: Autore

en: None
it: Nessuno

en: Category
it: Categoria

en: Genre
it: Genere

en: Content type
it: Tipo di contenuto

en: All
it: Tutti

en: Published
it: Pubblicato

en: Log message
it: Messaggio di log

en: City
it: Città

en: Source
it: Sorgente

en: Caption
it: Didascalia

en: Reference
it: Riferimento
