Ritzau (7.x-1.0-alpha4) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Author
jv: Penulis

en: None
jv: Nihil

en: Category
jv: Kategori

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: All
jv: Kabèh

en: Published
jv: Dipacak

en: Log message
jv: Pesen log
