Ritzau (7.x-1.0-alpha4) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Status
kk: Жағдайы

en: Author
kk: Автор

en: Log
kk: Журнал

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Category
kk: Категория

en: All
kk: Барлық

en: Published
kk: Жарияланған

en: Log message
kk: Журнал хабарламасы
