Ritzau (7.x-1.0-alpha4) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Body
km: តួ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Log
km: កំណត់ហេតុ

en: None
km: គ្មាន

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: All
km: ទាំងអស់

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Log message
km: សារ​កំណត់ហេតុ
