Ritzau (7.x-1.0-alpha4) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Status
ku: ڕەوش

en: Author
ku: نووسەر

en: None
ku: هیچ

en: Category
ku: پۆل

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: All
ku: هەموو

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Source
ku: سەرچاوە
