Ritzau (7.x-1.0-alpha4) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Status
lv: Statuss

en: Author
lv: Autors

en: Log
lv: Žurnāls

en: None
lv: Nav

en: Category
lv: Kategorija

en: Content type
lv: Satura veids

en: All
lv: Visi

en: Published
lv: Publicēts

en: Log message
lv: Žurnāla pieraksts

en: City
lv: Pilsēta

en: Source
lv: Avots

en: Caption
lv: Paraksts

en: Reference
lv: Atsauce
