Ritzau (7.x-1.0-alpha4) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Source
my: ရင်းမြစ်
