Ritzau (7.x-1.0-alpha5) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Status
et: Olek

en: Author
et: Autor

en: Log
et: Logi

en: None
et: Puudub

en: Category
et: Kategooria

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: All
et: Kõik

en: Published
et: Avaldatud

en: Log message
et: Logiteade

en: City
et: Linn

en: Source
et: Allikas

en: Caption
et: Pealkiri

en: Reference
et: Viide

en: Release date
et: Avaldamise kuupäev
