Ritzau (7.x-1.0-alpha5) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Body
is: Skrokkur

en: Status
is: Støða

en: Author
is: Høvundur

en: Log
is: Gerðalisti

en: Category
is: Bólkur

en: All
is: Øll

en: Published
is: Útgivið

en: Log message
is: Boð í gerðalista
