Ritzau (7.x-1.0-alpha5) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Source
hy: Աղբյուր
