Ritzau (7.x-1.0-alpha5) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Status
is: Staða

en: Author
is: Höfundur

en: Log
is: Kerfisskrá

en: None
is: Engin

en: Category
is: Flokkur

en: Content type
is: Efnisgerð

en: All
is: Allt

en: Published
is: Birt

en: City
is: Borg
