Ritzau (7.x-1.0-alpha5) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Author
nn: Forfattar

en: None
nn: Ingen

en: Category
nn: Kategori

en: All
nn: Alle

en: Published
nn: Publisert

en: Log message
nn: Loggmelding

en: City
nn: By
