Ritzau (7.x-1.0-alpha5) - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Author
pl: Autor

en: Log
pl: Dziennik

en: None
pl: Brak

en: Category
pl: Kategoria

en: Genre
pl: Kategoria

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: All
pl: Wszystko

en: Published
pl: Opublikowane

en: Log message
pl: Wpis do dziennika

en: City
pl: Miasto

en: Source
pl: Źródło

en: Caption
pl: Podpis

en: Reference
pl: Referencja

en: Headline
pl: Nagłówek

en: Sent date
pl: Data wysłania

en: Select the content type for the nodes to be created. <strong>Note:</strong> Users with "import !feed_id feeds" permissions will be able to <strong>import</strong> nodes of the content type selected here regardless of the node level permissions. Further, users with "clear !feed_id permissions" will be able to <strong>delete</strong> imported nodes regardless of their node level permissions.
pl: Wybierz typ zawartości dla tworzonych węzłów. <strong>Uwaga:</strong> użytkownicy z uprawnieniem "importuj kanały !feed_id" będą mogli importować węzły wybranego tu rodzaju zawartości bez względu na poziom uprawnień węzła. Co więcej użytkownicy z uprawnieniami "wyczyść uprawnienia !feed_id" będą mogli <strong>usunąć</strong> zaimportowane węzły bez względu na swój poziom uprawnień.

en: Select the author of the nodes to be created - leave empty to assign "anonymous".
pl: Wybierz autora węzłów, które będą utworzone - pozostaw puste, żeby przypisać "anonim".

en: Urgency
pl: Ważność

en: IPTC Subject
pl: Temat IPTC

en: Ritzau category
pl: Kategoria Ritzau

en: Select category.
pl: Wybierz kategorię.

en: Only top priority
pl: Tylko najwyższy priorytet

en: Priority: !category
pl: Priorytet: !category

en: Destination folder
pl: Katalog docelowy

en: Ritzau ID
pl: ID Ritzau
