Ritzau (7.x-1.0-alpha5) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Status
pt: Estado

en: Author
pt: Autor

en: Log
pt: Registo

en: None
pt: Nenhum

en: Category
pt: Categoria

en: Genre
pt: Género

en: Content type
pt: Tipo de conteúdo

en: All
pt: Todos

en: Published
pt: Publicado

en: Log message
pt: Mensagem do registo

en: Update time
pt: Tempo de atualização

en: City
pt: Município/Concelho

en: Source
pt: Fonte

en: Caption
pt: Legenda

en: Reference
pt: Referência

en: Headline
pt: Título
