Ritzau (7.x-1.0-alpha5) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Status
uk: Стан

en: Author
uk: Автор

en: Log
uk: Журнал

en: None
uk: Немає

en: Category
uk: Категорія

en: Genre
uk: Жанр

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: All
uk: Все

en: Published
uk: Опубліковано

en: Log message
uk: Повідомлення журналу

en: City
uk: Місто

en: Source
uk: Джерело

en: Caption
uk: Підпис

en: Reference
uk: Посилання

en: Headline
uk: Заголовок

en: Release date
uk: Дата випуску

en: Release time
uk: Час відпускання

en: Urgency
uk: Терміновість
