Ritzau (7.x-1.0-alpha6) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Status
ar: الحالة

en: Author
ar: المؤلف

en: Log
ar: السجل

en: None
ar: لا شيء

en: Category
ar: التصنيف

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: All
ar: الكل

en: Published
ar: منشور

en: Log message
ar: رسالة السجل

en: Source
ar: المصدر

en: Caption
ar: شرح

en: Reference
ar: مرجع
