Ritzau (7.x-1.0-alpha6) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Author
el: Συντάκτης

en: Log
el: Ημερολόγιο

en: None
el: Κανένα

en: Category
el: Κατηγορία

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: All
el: Όλες

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Log message
el: Μήνυμα ημερολογίου

en: City
el: Πόλη

en: Source
el: Πηγή

en: Caption
el: Λεζάντα

en: Reference
el: Αναφορά
