Ritzau (7.x-1.0-alpha6) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Status
fi: Tila

en: Author
fi: Tekijä

en: Log
fi: Loki

en: None
fi: Ei mitään

en: Category
fi: Kategoria

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: All
fi: Kaikki

en: Published
fi: Julkaistu

en: Log message
fi: Lokimerkintä

en: City
fi: Kaupunki

en: Source
fi: Lähde

en: Caption
fi: Kuvateksti

en: Reference
fi: Viittaus

en: Headline
fi: Otsikko

en: Select the content type for the nodes to be created. <strong>Note:</strong> Users with "import !feed_id feeds" permissions will be able to <strong>import</strong> nodes of the content type selected here regardless of the node level permissions. Further, users with "clear !feed_id permissions" will be able to <strong>delete</strong> imported nodes regardless of their node level permissions.
fi: Valitse minkä tyyppisiä solmuja luodaan. <strong>Huomio:</strong> Käyttäjät joilla on käyttöoikeus "tuo !feed_id syötteitä" voivat <strong>tuoda</strong> valitun tyyppisiä solmuja riippumatta solmutason oikeuksista. Lisäksi käyttäjät joilla on käyttöoikeus "puhdista !feed_id oikeudet" voivat <strong>poistaa</strong> tuotuja solmuja riippumatta niiden solmutason käyttöoikeuksista.

en: Select the author of the nodes to be created - leave empty to assign "anonymous".
fi: Valitse luotavien solmujen kirjoittajan nimi - jätä tyhjäksi jos haluat määritellä kirjoittajaksi "anonyymi".
