Ritzau (7.x-1.0-alpha6) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Author
gu: લેખક

en: Log
gu: નોંધણી

en: None
gu: એકે નહિ

en: Category
gu: શ્રેણી

en: All
gu: બધા

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: City
gu: શહેર

en: Reference
gu: સંદર્ભ
