Ritzau (7.x-1.0-alpha6) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Status
ne: अवस्था

en: Author
ne: लेखक

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Category
ne: वर्ग

en: All
ne: सबै

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Source
ne: स्रोत
