Ritzau (7.x-1.0-alpha6) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: All
pa: ਸਭ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ
