Ritzau (7.x-1.0-alpha6) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Body
sk: Text

en: Status
sk: Stav

en: Author
sk: Autor

en: Log
sk: Záznam

en: None
sk: Žiadne

en: Category
sk: Kategória

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: All
sk: Všetky

en: Published
sk: Zverejnené

en: Log message
sk: Správa záznamu

en: City
sk: Mesto

en: Source
sk: Zdroj

en: Caption
sk: Popis

en: Reference
sk: Referencia
