Ritzau (7.x-1.0-alpha7) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Body
af: Teks

en: Author
af: Outeur

en: Log
af: Logboek

en: None
af: Geen

en: Category
af: Kategorie

en: All
af: Alle

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Log message
af: Logboodskap

en: Source
af: Bron
