Ritzau (7.x-1.0-alpha7) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Status
ast: Estáu

en: Author
ast: Autor

en: Log
ast: Rexistru

en: None
ast: Nengún

en: Category
ast: Categoría

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: All
ast: Too

en: Published
ast: Espublizáu

en: Log message
ast: Rexistru del mensaxe
