Ritzau (7.x-1.0-alpha7) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Status
bg: Статус

en: Author
bg: Автор

en: Log
bg: Регистър

en: None
bg: Не

en: Category
bg: Категория

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: All
bg: Всички

en: Published
bg: Публикувано

en: Log message
bg: Съобщение от регистъра

en: Source
bg: Източник
