Ritzau (7.x-1.0-alpha7) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Author
hr: Autor

en: Log
hr: Dnevnik

en: None
hr: Nema

en: Category
hr: Kategorija

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: All
hr: Svi

en: Published
hr: Objavljeno

en: Log message
hr: Poruka zapisnika

en: Source
hr: Izvor
