Ritzau (7.x-1.0-alpha7) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Body
id: Isi

en: Author
id: Penulis

en: None
id: Tiada

en: Category
id: Kategori

en: Content type
id: Jenis konten

en: All
id: Semua

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Log message
id: Pesan log

en: City
id: Kota

en: Source
id: Sumber

en: Caption
id: Keterangan

en: Reference
id: Referensi
